ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Jedinečný kakaový cheesecake z tvarohu

Jedinečný kakaový cheesecake z tvarohu

Chcete si připravit jednoduchou sladkou dobrotu? Zkuste tento individuální kakaový cheesecake z tvarohu, sestávající pouze ze 4 surovin. Proč individuální? Protože jej můžete sníst celý celkem sám/sama ;)

Vychutnejte si ho k snídani nebo jako zdravý dezert. Díky své jednoduché přípravě si ho můžete vychutnat vždy, když dostanete chuť na sladký fitness dezert. Vše, co potřebujete jsou pouze základní suroviny jako vejce, med a kakao, ale věřím, že mnoho příznivců zdravé stravy a hlavně ti, co se mnou vaří již delší dobu, mají v ledničce také pravidelně tvaroh. Ten je bohatý na bílkoviny, vápník a tělo dostatečně zasytí bez pocitu zatížení. Je skvělý jako nádivka do koláčů, do korpusu, k slaným jídlům, do salátů, jako krém ale i samostatně - o čemž se prakticky přesvědčíte i u tohoto jednoduchého receptu. Tento fit kakaový cheesecake je navíc nízkokalorický a má vysoký obsah bílkovin.

Příprava fitness kakaového cheesecaku z tvarohu je skutečně, jako většina mých receptů, zcela jednoduchá. Těsto budete mít připraveno tak rychle, jak rychle dokážete smíchat suroviny dohromady. Cheesecake si můžete vychutnat hned po vychladnutí nebo jej nechat ztuhnout v chladničce. Podávat jej můžete samostatně nebo posypaný kokosem či jinými oblíbenými surovinami. Pokud chcete, můžete si vaše oblíbené ingredience vmíchat i do těsta - například brusinky, ořechy či kokos.

Tento recept je z knihy Fit recepty 2.díl (koupíte zde).

Snídaňové kaše a fit proteiny

Ingredience

Kniha Rychle a fit

Postup

  1. Všechny ingredience rozmícháme, nalijeme do malé misky nebo lze použít ramekin a pečeme 20-25 minut na 160 °C.
  2. Hotový cheesecake můžeme podávat ihned po dopečení, nebo jej necháme ztuhnout v lednici.

Zůstaňme v kontaktu

Jednou týdně dostaneš výběr fit receptů na svůj email.

Lucia Wagner
Čas přípravy30 minut
Vydatnost1 porce
Nutriční hodnoty / 1 porce
KCal208 KCal
Sacharidy25 g
Vláknina3 g
Bílkoviny17 g
Tuky5 g
Lucia Wagner

Já jsem Lulu a s láskou pro vás tvořím tyto zdravé a chutné fit recepty. Mým cílem je ukázat vám, že jíst zdravě a fit se dá opravdu jednoduše, chutně a hravě. Tak pojď nějakou dobrotu zkusit také!

Lucia Wagner

Diskuse k receptu