ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Zdravé tofu recepty

Zdravé tofu recepty

Zdravé recepty s tofu si vychutnají nejen vegetariáni a vegani, ale také každý, kdo má občas chuť na dobré bezmasé jídlo. Tofu se vyrábí ze sóji, takže pokud nekonzumuješ suroviny živočišného původu, bude pro tebe cennou, živinami nabitou ingrediencí. Jeho kouzlo ale mohou díky mým fit receptům objevit i všichni ostatní.

Pokud právě nemáš chuť na maso, můžeš doplnit bílkoviny s tofu. I když mnozí tvrdí, že tofu je bez chuti, má schopnost nasát chutě ostatních ingrediencí, což ho dělá skvělou přísadou do různých slaných i sladkých jídel. Jako náhrada masa se používá hlavně kvůli svému vysokému obsahu bílkovin, ale obsahuje také dostatek nenasycených mastných kyselin, množství vápníku a železa.

Tofu si v receptech velmi dobře rozumí i s masem a rybami. Připravila jsem proto rychlé recepty na syrové tofu s kuskusem a tuňákem, kuřecí tofu s hráškem a rýží a mnohé jiné. Samozřejmě tu najdeš i vegetariánské recepty jako je například tofu na žampiónech s těstovinami. Zamlsat si můžeš s banánovým pudinkem nebo čokoládovým tofu krémem. Ochutnej moje jednoduché a zdravé tofu recepty, po kterých se budeš cítit fit.

Zobrazuji 16 receptů v kategoriích:
Tofu
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.