Nalezeno receptů: 11
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Chod
SnídaněObědy a večeřeSalátyPolévkyZdravé dezertySvačinaSmoothies a nápojeZdravé vánoční recepty
Alergeny
Bez lepkuBez laktózyBez vajecBez ořechůBez histaminu
Surovina
CuketaKuřecí masoHovězí masoTuňákAvokádoArašídové másloChia semínkaKokosOvesné vločkySladké bramboryDýněRýžeQuinoaLososTofuKuskusVejceZelenina
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Bezlepkové tofu recepty bez mouky

Bezlepkové tofu recepty bez mouky

Tofu je surovina mnohými zatracovaná a jinými zase velebená. Mnoho lidí tvrdí, že z tofu není možné připravit chutná jídla, opak je však pravdou. Tofu, přestože je často podceňované, je jednou ze surovin, kterou je možno připravit na obrovské množství způsobů a dokonce se nebrání ani použití do sladkých dezertů či koláčů. Vše závisí jen na tom, zda tofu dáte šanci nebo se mu budete raději dobrovolně vyhýbat. Nicméně, pak netušíte, o co všechno přicházíte. Tofu je mimořádně chutné a jako jedna z mnoha potravin se řadí mezi přirozeně bezlepkové potraviny.

Vytvořila jsem bezlepkové tofu recepty bez mouky, abych dokázala, že i tofu lze připravit chutně a navíc velmi jednoduše. Není to jen surovina, která je dietní, ale je to surovina, která velmi dobře ladí s ostatními zdravými položkami v jídlech a problém pro ni nepředstavuje ani kombinace s žádným druhem zeleniny či dokonce s vločkami. Chuť tofu, ačkoli není výrazná, dokáže velmi dobře spolupracovat s ovocem a zeleninou, a proto si tofu zaslouží šanci. V bezlepkových receptech s tofu bez mouky určitě najdete nejeden takový, který vás přesvědčí o tom, že se ho vyplatí vyzkoušet.

Zobrazuji 11 receptů v kategoriích:
Bez lepku
Tofu
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.