Nalezeno receptů: 8
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Chod
SnídaněObědy a večeřeSalátyPolévkyZdravé dezertySvačinaSmoothies a nápojeZdravé vánoční recepty
Surovina
CuketaKuřecí masoHovězí masoTuňákAvokádoArašídové másloChia semínkaKokosOvesné vločkySladké bramboryDýňové receptyRýžeQuinoaLososTofuKuskusVejceZelenina
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Recepty na zdravé polévky

Recepty na zdravé polévky

Recepty na zdravé polévky mohou mít nekonečně mnoho variací bez ohledu na to, zda jde o vývary, krémové polévky nebo polévky studené. Zelenina, maso, luštěniny - to vše může být součástí chutné a zdravé polévky, která by měla být součástí zdravého jídelníčku. Přestože jde o tekutý pokrm, dokáže polévka zasytit i dodat organismu potřebné živiny. Při hubnutí můžeš bez problémů konzumovat chutné polévky. Koneckonců důkazem jsou i tyto fit recepty. Hrachová, čočková nebo fazolová polévka je skvělým zdrojem vlákniny i aminokyselin.

Rychlé a zdravé polévky mohou být součástí oběda jako předkrm a některé husté polévky jsou vhodné i jako hlavní jídlo. Najdeš zde recepty na krémové polévky včetně oblíbené dýňové polévky z hokkaido dýně. Teplá polévka tě dokáže zahřát a pokud si ji dáš jako předkrm, zůstaneš déle zasycený. Kromě toho tímto jídlem i doplníš tekutiny.

Vyzkoušej moje fit recepty na zdravé a chutné polévky.

Zobrazuji 8 receptů v kategoriích: Polévky
Zobrazuji 8 receptů v kategoriích: Polévky
Ukázat všechny recepty
Pull down to refresh
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.()
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Ukázat všechny recepty