Nalezeno receptů: 2
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Chod
SnídaněObědy a večeřeSalátyPolévkyZdravé dezertySvačinaSmoothies a nápojeZdravé vánoční recepty
Alergeny
Bez lepkuBez laktózyBez vajecBez ořechůBez histaminu
Surovina
CuketaKuřecí masoHovězí masoTuňákAvokádoArašídové másloChia semínkaKokosOvesné vločkySladké bramboryDýněRýžeQuinoaLososTofuKuskusVejceZelenina
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Low carb polévky recepty

Low carb polévky recepty

Připrav si zdravé jídlo s nízkým obsahem sacharidů i díky mým receptům na low carb polévky. Polévky s nízkým obsahem sacharidů jsou ideální na oběd nebo jako fit večeře. Jednoduché cukry - sacharidy nejsou moc populární, protože i když ti dodají rychlou energii, ta se stejně rychle pomine. Výsledkem je pocit hladu a tedy další jídlo, kterým přijmeš další a další kalorie. Hubnutí, nabírání svalové hmoty nebo formování postavy je pak samozřejmě náročnější. Zcela vyloučení sacharidů není nutné, jen je třeba je mít pod kontrolou. A také s tím ti pomohou moje jednoduché recepty na low carb polévky.

Krémové zeleninové polévky jsou skvělé jako součást oběda, ale připravit si je můžeš i k večeři. Navíc tyto recepty na nízkosacharidové polévky zvládne i ten, kdo dosud polévky nebo jiné recepty nepřipravoval. Zdravé polévky jsou syté, takže pocit hladu tě nebude trápit dokud nepřijde čas na další jídlo. Věřím, že si mé rychlé recepty na fit polévky oblíbíš a ochutnáš je všechny.

Zobrazuji 2 recepty v kategoriích:
Nízký obsah sacharidů
Polévky
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.