Nalezeno receptů: 9
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Chod
SnídaněObědy a večeřeSalátyPolévkyZdravé dezertySvačinaSmoothies a nápojeZdravé vánoční recepty
Surovina
CuketaKuřecí masoHovězí masoTuňákAvokádoArašídové másloChia semínkaKokosOvesné vločkySladké bramboryDýněRýžeQuinoaLososTofuKuskusVejceZelenina
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Recepty na nízkotučné polévky

Recepty na nízkotučné polévky

Dietní polévky s nízkým obsahem tuku si můžeš připravit pokud hubneš nebo máš jen chuť na lehké nízkotučné jídlo. Samozřejmě i tuk je významnou složkou stravy, ale jeho množství je třeba mít pod kontrolou. Navíc není tuk jako tuk a ty nenasycené jsou pro tělo nezbytné. Najdeš je například v avokádu, rybách, semínkách nebo ořeších. Recepty na nízkotučné polévky jsou nutričně vyvážené a obsahují méně tuku, takže jsou vhodné i při redukci hmotnosti.

I při sníženému obsahu tuků jsou polévky chutné, a tak se můžeš na vlastní kůži přesvědčit o tom, že pochutnat si na dietních jídlech je skutečně možné. Připrav si na oběd nebo na večeři oblíbenou hokkaido dýňovou polévku, hustou a sytou brokolicovo-celerovou polévku, fazolovou polévku se sladkými bramborami nebo hrachovou polévku s bulgurem. Husté polévky si můžeš dát nejen jako součást oběda, ale i jako hlavní jídlo, protože jsou obvykle dostatečně syté. Inspiruj se mými fit recepty a ochutnej netradiční, ale za to chutné fit polévky s nízkým obsahem tuku.

Zobrazuji 9 receptů v kategoriích:
Nízkotučné
Polévky
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.