ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Zdravé recepty s rýží

Zdravé recepty s rýží

Rýže patří k nejoblíbenějším přílohám, ale snadno může být i hlavní hvězdou oběda nebo večeře. Stačí, když načerpáš inspiraci z fit receptů a vyzkoušíš rýži nasladko i naslano. Ochutnej moje zdravé recepty s rýží a objev nové obzory zdravého stravování.

Sacharidy v ní dodávají energii, ale zároveň má rýže nízký glykemický index takže nezpůsobí neplechu s hladinou cukru v krvi. Jelikož je to obilovina, která neobsahuje lepek, konzumovat ji mohou i celiaci, a stejně skvělý je i fakt, že neobsahuje téměř žádný tuk. S trochou kreativity se dá rýže zakomponovat do sladkých i slaných receptů tak, že si na nich určitě pochutnáš a zároveň dodržíš zásady zdravé životosprávy.

Chuť exotiky pocítíš při ochutnání vanilkové mléčné rýže s mangem a vegetariáni zase ocení rizoto s kozím sýrem a červenou řepou. Z rýže lze připravit zdravou večeři, oběd i sladkou snídani, které si můžeš dopřát bez výčitek. Tato zdravá jídla z rýže jsou jednoduchá, nutričně vyvážená a bohatá na chuť. Věřím, že mezi mými rychlými recepty najdeš svého rýžového favorita.

Zobrazuji 43 receptů v kategoriích:
Rýže
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.