ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Zdravé recepty se sladkými bramborami

Zdravé recepty se sladkými bramborami

Zdravé recepty se sladkými bramborami rozhodně patří do stravovacího plánu lidí, kteří chtějí vařit zdravě, rychle a chutně. Sladké brambory jsou vhodné i pro ty, kteří hubnou, což je činí oblíbenou přílohou k hlavním jídlům. Můžeš je uvařit, upéct, použít v dezertech, nebo z nich připravit jednoduchou bramborovou kaši.

Sladké brambory - batáty - rozeznáš od těch klasických už na první pohled, protože jsou zbarvené do oranžova. Důležité je ale to, co ukrývají uvnitř. Ve srovnání s obyčejnými bramborami obsahují více vlákniny i proteinů a jsou doslova vitamínovou bombou.

Vyzkoušej moje fit recepty se sladkými bramborami, ve většině z nich hrají hlavní roli. Pokud rád experimentuješ, určitě tě osloví zmrzlina ze sladkého bramboru nebo cizrnové kari s batáty. Z batátů můžeš připravit i chutné batátové hranolky a jednoznačně se tato zdravá plodina hodí i do polévky. Inspiruj se mými zdravými recepty se sladkými bramborami, které ti pomohou objevit kouzlo této skvělé potraviny. Mezi jinými zde najdeš i rychlé a snadné recepty na zdravé obědy i večeře.

Zobrazuji 11 receptů v kategoriích:
Sladké brambory
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.