ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Bezlepkové recepty s batáty bez mouky

Bezlepkové recepty s batáty bez mouky

Obrovskou výhodou sladkých brambor je, že patří mezi přirozeně bezlepkové potraviny. Nenachází se v nich ani gram lepku, a proto jsou výbornou plodinou, která obohatí zdravý jídelníček. Batáty lze připravit na mnoho způsobů a díky jejich jedinečné chuti dostanou druhý dech i jídla, která se běžně objevovaly ve vašem jídelníčku. Nemusíte se bát experimentovat, moje bezlepkové recepty s batáty bez mouky vám ukáží, jak se dá spolehlivě kouzlit se sladkými bramborami a vytvořit z nich jednoduché a přitom velmi chutné recepty, které si zamiluje každý.

Pokud právě začínáte s bezlepkovým stravováním, může být pro vás orientace v bezlepkovém světě náročná. Rada nad zlato však je vždy stavět na přirozeně bezlepkových surovinách. Nehrozí u nich žádná kontaminace lepkem a váš organismus vám poděkuje za odlehčení od sacharidů, které jsou běžnou součástí hotových bezlepkových výrobků. Se sladkými bramborami se můžete pustit do přípravy zdravé verze hranolků či jiných pochoutek.

Pojďte vyzkoušet mé jednoduché recepty se sladkými bramborami bez mouky, jsem si jistá, že je budete chtít dělat stále znovu a znovu.

Zobrazuji 9 receptů v kategoriích:
Bez lepku
Sladké brambory
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.