Nalezeno receptů: 8
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Chod
SnídaněObědy a večeřeSalátyPolévkyZdravé dezertySvačinaSmoothies a nápojeZdravé vánoční recepty
Alergeny
Bez lepkuBez laktózyBez vajecBez ořechůBez histaminu
Surovina
CuketaKuřecí masoHovězí masoTuňákAvokádoArašídové másloChia semínkaKokosOvesné vločkySladké bramboryDýněRýžeQuinoaLososTofuKuskusVejceZelenina
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Fitness recepty se sladkými bramborami

Fitness recepty se sladkými bramborami

Batáty jsou velmi oblíbenou a zdravou pochoutkou, která zavítala na naše stoly. Sladké brambory se vyznačují vysokým podílem vitamínů A, C a skupiny B, které nejen zajišťují správné fungování těla, ale také podporují imunitní systém v boji proti nemocem. Batáty lze připravovat na množství způsobů a obohatit tak svůj zdravý jídelníček o další zdravou a nutričně hodnotnou pochoutku. V mých fitness receptech najdete množství nápadů, jak ze sladkých brambor připravit výživné obědy, večeře a i dezerty.

Na své si přijdou i vyznavači fitness, protože tyto recepty obsahují vysoký podíl bílkovin nezbytných pro správné fungování a obnovu svalů po tréninku. Kombinace sladkých brambor a vysokého podílu bílkovin vytváří výbornou směs na podporu výkonnosti při tréninku. Fitness recepty se sladkými bramborami a vysokým obsahem bílkovin jsou velmi jednoduché, zdravé a chutné a pro tělo představují zdroj důležitých látek, které potřebuje pro své správné fungování.

Chutné obědy i večeře pro celou rodinu vykouzlíte pomocí mých fitness receptů s batáty neobyčejně jednoduše a rychle.

Zobrazuji 8 receptů v kategoriích:
Vysoký obsah bílkovin
Sladké brambory
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.