ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Veganské recepty

Veganské recepty

Zdravé veganské recepty nemusí být vůbec nudné a stereotypní. Přesvědč se na vlastní kůži a vyzkoušej tyto jednoduché a zdravé vegan recepty bez masa, bez vajec a bez mléka. Najdeš zde osvědčené recepty na veganské snídaně, obědy, večeře, ale i to nejlepší - veganské dezerty! Nejenže jsou tyto veganské recepty velmi chutné, jsou i nutričně hodnotné a perfektně zapadají do zdravého životního stylu.

I přesto, že v nich nenajdeš maso, vajíčka ani mléčné výrobky, existuje velmi mnoho chutných a zajímavých kombinací. Vyzkoušej chutná bezmasá jídla, která jsou vhodná nejen pro vegany. Čas od času nikomu neuškodí "očista" v podobě dobrého veganského jídla.

Veganská strava sice neobsahuje maso ani jiné živočišné produkty, ale správnou skladbou ingrediencí získáte dostatek bílkovin, zdravých tuků, minerálů i sacharidů. Fit recepty jsou tak bohaté na zeleninu, ovoce, obiloviny, luštěniny, škrobovou zeleninu, ořechy a semínka. Klasické mléko lze v receptech jednoduše nahradit různými rostlinnými mléky, která tato jídla jen chuťově vylepší. Tak už na nic nečekej a ochutnej tyto zdravé recepty pro vegany!

Zobrazuji 109 receptů v kategoriích:
Veganské
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.