Receptov: 20
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Chod
Preference
Alergeny
Surovina
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Proteinový prášek - fitness recepty s proteinovým práškem

Proteinový prášek - fitness recepty s proteinovým práškem

Jednoduché fitness recepty s proteinovým práškem. Tyto proteinové recepty mají vysoký obsah bílkovin a jsou vhodné i do bílkovinné diety. S proteinovým práškem můžeš připravit různé fitness koláče, nápoje, proteinové tyčinky, kaše, cookies, palačinky, lívance či jiné chutné dezerty. Většina těchto fitness receptů je zcela bez cukru a bez mouky. Dopřát si je můžeš bez výčitek například před nebo po tréninku.

Proteinový prášek je oblíbenou ingrediencí ve fitness receptech. Kromě toho, že z něj můžeš připravit klasický proteinový nápoj, je to i skvělá a zdravá náhrada mouky. Recepty s proteinovým práškem mají vysoký obsah bílkovin, které jsou důležité pro budování svalové hmoty, ale i pro jejich regeneraci. Jednoduché recepty s proteinem připravíš rychle a budeš k nim potřebovat jen několik surovin. Při výběru proteinového prášku dbej na to, aby byl kvalitní a neobsahoval zbytečné umělé látky. Nejraději volím protein slazený stévií s naturální vanilkovou či kakaovou příchutí.

Zdravá výživa znamená vyvážený přísun živin včetně proteinů. Rychlé fitness recepty na proteinové palačinky, lívance, proteinové tyčinky, fitness koláče, kaše či cookies jsou vhodné k snídani nebo jako zdravý proteinový snack. Tyto fitness recepty jsem připravila pro každého, kdo pracuje na budování svalů a své postavě, ale i pro ty, kteří chtějí žít zdravěji. Vyzkoušej moje fitness recepty s proteinovým práškem a vychutnej si zdravé dezerty bez výčitek.

Zobrazuji 20 receptů v kategoriích: Proteinový prášek
Zobrazuji 20 receptů v kategoriích: Proteinový prášek
Ukázat všechny recepty
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.()
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Ukázat všechny recepty