ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Fit tvarohový krém s kiwi a mákem

Fit tvarohový krém s kiwi a mákem

Pokud potřebujete v rychlosti vykouzlit zajímavou, ale za to jednoduchou a zdravou snídani plnou bílkovin, zkuste tento fit tvarohový krém s vanilkovým nádechem a kiwi, doplněný o maková zrníčka. Tento tvarohový krém vás výborně nastartuje do nového dne a dodá vám potřebnou energii. Je bohatý na bílkoviny, vápník a vitamíny. Začněte den s úsměvem a připravte si chutnou, sladkou snídani bez výčitek.

Příprava snídaně už skutečně nemůže být jednodušší. Tvaroh v misce smíchejte se stévií, případně jiným sladidlem a vanilkovým extraktem a tvarohový krém máte hotový. Ozdobte povrch nakrájeným kiwi, posypte kešu ořechy (opravdu doporučuji, mňam!) a na závěr posypte mákem. Jídlo hotové za méně než 10 minut a přitom bohaté na bílkoviny, bez cukru, vajec, lepku, zbytečného tuku a množství kalorií. Vhodné skutečně pro každého, ať už sportovce nebo každého na dietě.

Tento zdravý a fit tvarohový krém můžete připravovat a podávat na různé způsoby. Do tvarohu můžete přimíchat proteinový prášek, zvýšíte tím množství bílkovin a zároveň dochutíte tvaroh o vámi zvolenou příchuť proteinu (doporučuji kakao, kokos nebo vanilku). Pokud použijete proteinový prášek, můžete sladidlo vynechat úplně. K posypání můžete použít jakékoli oblíbené ovoce (lesní směs, bobulové ovoce, banány, broskve), kokos, ořechy nebo i směs sušeného ovoce. Možností je nepočítaně, najděte si tu svoji ideální kombinaci. Taková fit snídaně s tvarohem nikdy neomrzí.

Tento recept je z nové knihy Rychle a fit (5 - 30 minut) - koupite zde.

Snídaňové kaše a fit proteiny

Ingredience

Kniha Rychle a fit

Postup

  1. Tvaroh rozmícháme se sladidlem podle chuti a vanilkovým extraktem. Krém naservírujeme do misky.
  2. Povrch tvarohového krému poklademe kiwi nakrájeným na malé kousky a na závěr ho posypeme mákem.
  3. Podle chuti přidáme i kešu ořechy.

Zůstaňme v kontaktu

Jednou týdně dostaneš výběr fit receptů na svůj email.

Lucia Wagner
Čas přípravy10 minut
Vydatnost1 porce
Nutriční hodnoty /
KCal302 KCal
Sacharidy31 g
Vláknina5 g
Bílkoviny32 g
Tuky6 g
Lucia Wagner

Já jsem Lulu a s láskou pro vás tvořím tyto zdravé a chutné fit recepty. Mým cílem je ukázat vám, že jíst zdravě a fit se dá opravdu jednoduše, chutně a hravě. Tak pojď nějakou dobrotu zkusit také!

Lucia Wagner

Diskuse k receptu