ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Studená ovesná kaše s proteinem a borůvkami

Studená ovesná kaše s proteinem a borůvkami

Studená, též ovesná kaše s proteinem, borůvkami a arašídovým máslem. Další nápad, jak si připravit ovesnou snídaňovou kaši. Zaspali jste do práce a nemáte ani minutu navíc na ohřívání mléka a kontrolu, aby se vám kaše nepřipálila? Tak zkuste tohle! Všechny tyto ingredience si můžete rovnou dát do jedné nádoby a promíchat, to je všechno. Zatímco se budete chystat a dokončovat ranní hygienu, tato též ovesná kaše se vám sama připraví v chladničce.

Skvělý tip pro věčné spáče, co se ráno vykopou z postele vždy na poslední chvíli a pak nestíhají snídani. Ovesné vločky jsou v mléce, proteinový prášek a kokosová mouka krásně vsáknou všechno mléko v tomto sladkém, snídaňovém jídle a vytvoří hustou a výživnou kaši. Nabijte se ráno dávkou vlákniny, bílkovin a zdravých tuků. Arašídové máslo dodá této kaši tu správnou, ořechovou chuť a borůvky tyto fit snídaně přiblíží k dokonalosti.

Mléko můžete použít kravské, ale i rostlinné, což vřele doporučuji zejména lidem s intolerancí na mléko a veganům. Kaše tak bude nejen bez vajec a lepku, ale i bez mléka. Vhodná tedy pro každého alergika. Připravte si na ráno tuto jednoduchou kaši a nezapomeňte ji v ledničce, když budete vycházet z domu ;)

Tento recept je z knihy Fit recepty 3.díl (koupíte zde).

Snídaňové kaše a fit proteiny

Ingredience

Kniha Rychle a fit

Postup

  1. Všechny ingredience spolu smícháme a v zakryté misce odložíme do lednice alespoň na 10 minut.

Zůstaňme v kontaktu

Jednou týdně dostaneš výběr fit receptů na svůj email.

Lucia Wagner
Čas přípravy5 minut
Vydatnost1 porce
Nutriční hodnoty / 1 porce
KCal380 KCal
Sacharidy40 g
Vláknina8 g
Bílkoviny22 g
Tuky13 g