Receptov: 20
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Chod
Preference
Alergeny
Surovina
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Fit snídaně s ovesnými vločkami

Fit snídaně s ovesnými vločkami

Ovesné vločky se najdou v kuchyni snad každého, kdo chce žít zdravě nebo shazuje přebytečná kila. Na ovesných vločkách si pochutnáváme nejčastěji ráno, a aby ti nikdy nedošla zdravá inspirace, připravila jsem pro tebe tyto chutné fit recepty na snídaně s ovesnými vločkami.

Milovníky ovesné kaše potěší její makovo-citronová verze, ale za zkoušku stojí i jáhlovo-ovesná kaštanová kaše. Pokud by sis raději na něčem zakřupal, je tu pro tebe křupavá domácí granola, kokosovo-ovesné tyčinky nebo snídaňové ovesné cookies. Tyto dobroty si můžeš dát na snídani nebo si je vzít s sebou na svačinu jako zdravý snack. Recepty jsou nutričně hodnotné, zdravé a jednoduché.

Ptáš se, proč jsou ovesné vločky považované za mimořádně zdravou potravinu? V první řadě obsahují velký podíl vlákniny, která prospívá trávení a pomáhá i při hubnutí. Když si dáš k snídani ovesné vločky, budeš mít pocit sytosti a tím pádem nebudeš jíst jiné nezdravé věci, abys naplnil žaludek. Kromě toho vločky snižují hladinu cukru v krvi, a tak jsou vhodné i pro osoby s cukrovkou 2. typu. Vyzkoušej připravit si k snídani tato chutná jídla z ovesných vloček.

Zobrazuji 20 receptů v kategoriích: Snídaně, Ovesné vločky
Zobrazuji 20 receptů v kategoriích: Snídaně, Ovesné vločky
Ukázat všechny recepty
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.()
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Ukázat všechny recepty