ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Zdravé recepty s ovesnými vločkami bez cukru

Zdravé recepty s ovesnými vločkami bez cukru

Ovesné vločky jsou oblíbenou surovinou nejen v snídaňových kaších, ale využít je můžeme například i ve zdravých dezertech bez cukru. Mnohokrát jimi můžeme nahradit klasickou mouku a dopřát si tak oblíbená jídla ve zdravější a nutričně hodnotnější verzi.

Mezi těmito ovesnými recepty bez cukru najdete chutné koláče, zákusky, jednohubky i zajímavé kaše. Jídla jsou sytá, nezásobují vás tak pouze zbytečně prázdnými kaloriemi. Právě dostupné suroviny, jednoduchý postup přípravy a vysoký obsah vlákniny a bílkovin činí tyto ovesné recepty bez cukru výjimečnými. Na oslazení těchto ovesných dezertů a snídaně používám obvykle ovoce, datle, proteinový prášek nebo stévii či xylitol. Vychutnat si je tak můžete zcela bez výčitek.

Jak si můžete všimnout, do receptů s ovesnými vločkami ráda přidávám i různé čerstvé ovoce, chia semínka, arašídové máslo, protein, jablečné pyré a také jogurt. Ovesné vločky můžeme buď umlít, rozmixovat na mouku nebo je použít v receptech vcelku. Pojďte se nakopnout mými chutnými kombinacemi a vyzkoušejte tyto zdravé fit recepty s ovesnými vločkami bez cukru.

Zobrazuji 34 receptů v kategoriích: Bez cukru, Ovesné vločky
Zobrazuji 34 receptů v kategoriích: Bez cukru, Ovesné vločky
Ukázat všechny recepty
Pull down to refresh
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.()
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Ukázat všechny recepty