Receptov: 16
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Chod
Preference
Alergeny
Surovina
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Fitness obědy a večeře s tuňákem

Fitness obědy a večeře s tuňákem

Fitness obědy a večeře s tuňákem pro každého, kdo chce mít na talíři zdravá a nutričně vyvážená jídla. Konzumace ryb je v našich zeměpisných šířkách nízká i přesto, že rybu by sis měl dopřávat 2krát týdně. Objev kouzlo ryb a vyzkoušej moje zdravé recepty s tuňákem na oběd nebo večeři.

U tuňáka i ostatních ryb je důležité, aby byly volně žijící, čerstvé a správně připravené. Tuňák je velmi cenná potravina, protože je bohatý na vápník, fosfor, bílkoviny a omega 3 mastné kyseliny. Zároveň je nízkokalorický, takže se z něj dají vykouzlit různá dietní jídla, bohatá na bílkoviny.

Na oběd nebo večeři si můžeš připravit jednoduché tuňákové recepty jako například fit tuňákové karbanátky, pohankové rizoto s tuňákem a balkánským sýrem nebo zelenino-těstovinový salát. Oběd i večeře patří k hlavním jídlům dne a určitě bys je neměl vynechávat ani v případě, že máš málo času. Moje jednoduché a rychlé recepty jsou pro tyto situace jako stvořené. Jejich příprava je nenáročná, ale v neposlední řadě jsou i chutné a zdravé.