Nalezeno receptů: 21
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Fitness recepty s avokádem a vysokým obsahem bílkovin

Fitness recepty s avokádem a vysokým obsahem bílkovin

Avokádo je surovinou, která se s oblibou používá v mnoha zdravých receptech. Není se čemu divit, neutrální chuť avokáda zajišťuje jeho šikovné využití jak ve sladkých, tak i ve slaných receptech, salátech i hlavních jídlech. Vyzkoušejte připravit tyto jednoduché fit recepty s avokádem a vysokým obsahem bílkovin.

Tyto fitness recepty s avokádem poskytují tělu množství bílkovin, pomáhají při budování svalové hmoty, ale také při hubnutí. U těchto bílkovinných receptech avokádo rada spojuji se surovinami jako cottage sýr, řecký jogurt, vejce, tuňák, kuřecí maso, ovesné vločky, quinoa a používám různé luštěniny, ořechy, proteinový prášek nebo lososa. Najdete zde inspiraci na zdravé fitness snídaně, obědy, pomazánky, saláty i dezerty s avokádem a také pár veganských receptů. Jsem si jistá, že si zde každý přijde na své.

Já si nejraději dopřeji tyto fit avokádové recepty na snídaně, kdy mi dodají množství hodnotné energie a poskytnou mi zdravý start do nového dne. Navíc po nich nemám chuť přejídat se během dne, což doufám ocení mnozí z vás.

Zobrazuji 21 receptů v kategoriích:
Vysoký obsah bílkovin
Avokádo
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.