ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Zdravé vánoční recepty bez mouky a lepku

Zdravé vánoční recepty bez mouky a lepku

Celiaci to během svátků a Vánoc jistě nemají lehké. Na každém rohu na ně číhá množství dobrot, které nemohou ochutnat, protože drtivá většina svátečních dezertů obsahuje mouku. Ať jste ale celiaci nebo se jednoduše snažíte vyhnout mouce z jiných důvodů (například kvůli dietě nebo z ní máte zažívací potíže), tyto vánoční recepty jsou věnovány vám. Jsou to moje dosud nejpovedenější zdravé vánoční recepty bez mouky a lepku. Pojďte je zkusit také!

Najdete zde recepty na sladká i slaná sváteční jídla bez mouky. Samozřejmě nechybí ani vynikající pečené i nepečené fit vánoční dezerty bez lepku. V těchto vánočních receptech nenajdete pšeničnou mouku ani rafinovaný cukr. Namísto klasické mouky v nich použijeme například ořechy, pohankovou mouku, proteinový prášek nebo kakao.

Tyto bezlepkové vánoční recepty jsou nutričně hodnotné, dodají tedy vašemu tělu kvalitní energii, včetně bílkovin, vlákniny a množství vitamínů a minerálů. Potěší se jimi oči, chuťové pohárky a nakonec vám poděkuje i vaše figura.

Přesvědčte se sami, že na Vánoce to jde i bez mouky.

Zobrazuji 21 receptů v kategoriích: Zdravé vánoční recepty, Bez lepku
Zobrazuji 21 receptů v kategoriích: Zdravé vánoční recepty, Bez lepku
Ukázat všechny recepty
Pull down to refresh
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.()
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Ukázat všechny recepty