ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Recepty na fit dezerty s kokosem

Recepty na fit dezerty s kokosem

Zdravé a neobyčejně chutné fit dezerty s kokosem, které tě překvapí jednoduchou přípravou a roztančí tvé chuťové pohárky. Připravila jsem pro tebe rychlé fitness recepty obohacené o sladký, ale zdravím zbožňovaný kokos. Kokosové fit dezerty jsou lehké na přípravu, takže je zvládne skutečně každý.

Inspiruj se kokosem a bez zábran vyzkoušej tyto jednoduché a nutričně hodnotné rychlé dezerty. Sliny se ti budou sbíhat na zdravý nepečený kokosový koláč, zbožňované kokosové kuličky, domácí kokosové tyčinky nebo šťavnaté muffiny v kokosové verzi. Kokosové zákusky mají skutečně mnoho podob, stačí si jen vybrat.

Kokos je v současnosti velmi žádanou zdravou složkou při přípravě chutných a hlavně fit dezertů. Navíc nezpůsobuje zažívací problémy, takže můžete svobodně mlsat bez výčitek. Své koláče, dezerty, dorty a zákusky obohaťte výživnou a sladkou chutí, kterou jim dodá právě kokos.

Zdravé a fit dezerty s kokosem doplní váš jídelníček o chutnou sladkost a zároveň dodají tělu jen to, co skutečně potřebuje - hodnotnou energii. Dobrou zprávou nejen pro celiaky je, že mnohé tyto fitness kokosové dezerty jsou zcela bez mouky a cukru. Pojďte vyzkoušet moje zdravé recepty s kokosem, určitě si vyberete.

Zobrazuji 59 receptů v kategoriích:
Zdravé dezerty
Kokos
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.