Nalezeno receptů: 13
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Chod
Preference
Alergeny
Surovina
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Bezlepkové recepty s cuketou bez mouky

Bezlepkové recepty s cuketou bez mouky

Pokud máš na zahrádce nebo v chladničce příliš mnoho cukety a hledáš zdravé bezlepkové recepty, ve kterých bys cuketu využil, inspiruj se mými jednoduchými recepty s cuketou bez mouky. Tyto zdravé recepty s cuketou jsou zcela bez lepku a poslouží jako dobrá inspirace nejen celiakům, ale i všem příznivcům zdravého životního stylu. Najdeš zde recepty na sladká i slaná bezlepková jídla z cukety včetně chutné cuketové zahuštěné omáčky, pizzy, rizota i cuketových zákusků.

V těchto bezlepkových receptech s cuketou nenajdeš žádné pečivo z klasické mouky ani žádné těstoviny. Připravíš si je rychle a jednoduše s pomocí přirozeně bezlepkových surovin jako jsou rýže, vejce, pohanka, zelenina, luštěniny, ořechy či ovoce. Fit recepty s cuketou bez mouky tě navíc obohatí o hodnotné nutrienty, které naše tělo potřebuje v pravidelných dávkách.

Pokud patří cuketa i mezi tvé oblíbené potraviny, určitě zkus moje zdravé a chutné fit cuketové recepty. Mými favority jsou cuketová pizza bez mouky a krémové cuketové rizoto.