ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Zdravé recepty s kokosem bez cukru

Zdravé recepty s kokosem bez cukru

Kokos je úžasné ovoce, které je známé nejen pro svou výbornou chuť, ale také díky svým účinkům na lidské zdraví. Vyznačuje se pozitivními účinky na trávení, ovlivňuje zdraví našich jater, hlavního detoxikačního orgánu, a nepohrdneme ani jeho vlivem na mozek a soustředění, které zvyšuje v prokázané míře. Mnoho z nás si oblíbilo nejen kokos samotný, ale také kokosový olej či kokosové mléko při přípravě svých oblíbených jídel v rozumnější a zdravější fit variantě.

Kokos je velmi oblíbený pro svou nezaměnitelnou chuť. A právě tu se snažím ve svých zdravých receptech podpořit a zvýraznit. Chuť kokosu je natolik výrazná, že podle mého názoru si nezaslouží, aby byla potlačena cukrem. Právě proto jsem vytvořila tyto zdravé recepty s kokosem bez cukru, abyste si mohli vychutnat jeho nezaměnitelnou chuť bez žádného rozptylování a strachu, že uškodíte své figuře.

Díky tomu, že zdravé kokosové recepty neobsahují ani gram přidaného cukru, jejich konzumace je vhodná i pro osoby, kterým cukr za běžných okolností způsobuje zdravotní problémy. Kromě toho, proč se rozptylovat cukrem, když život může být zdravý a sladký i bez něj. Tyto zdravé kokosové recepty bez cukru jsou slazené většinou přirozeně ovocem a v některých případech i stévií či xylitolem.

Zobrazuji 22 receptů v kategoriích: Bez cukru, Kokos
Zobrazuji 22 receptů v kategoriích: Bez cukru, Kokos
Ukázat všechny recepty
Pull down to refresh
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.()
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Ukázat všechny recepty