ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Fitness ovesné recepty s proteinem

Fitness ovesné recepty s proteinem

Recepty, ve kterých se spojuje proteinový prášek s ovesnými vločkami patří mezi mé oblíbené zejména z důvodu, že mají perfektní nutriční hodnoty a zároveň neodolatelnou chuť. Z těchto dvou surovin se dá vykouzlit obrovské množství vynikajících receptů. Všechny tyto fitness recepty jsou opět velmi jednoduché, zvládne je tak připravit opravdu každý.

Kombinováním ovesných vloček, které jsou bohaté na komplexní sacharidy a vlákninu, a proteinového prášku, který se zase pyšní téměř čistým obsahem bílkovin, dokážeme připravit chutná a nutričně vyvážená jídla i dezerty, které vás nasytí na dlouhou dobu a zároveň po nich nemusíte mít absolutně žádné výčitky.

Hranice receptů, které si můžeme z těchto fit surovin vytvořit, nekončí jen u ovesných kaší a jiných snídaní. Najdete zde i chutné recepty na pečené či nepečené dezerty, různé kuličky, ovesno-proteinové tyčinky, cheesecaky, muffiny, palačinky a dorty. Přirozeně mají tyto fitness ovesné recepty s proteinem vysoký obsah bílkovin a většinou se mohou pochlubit i nižším podílem karbohydrátů a tuku. Některé z nich jsou vhodné i na cesty a také jako potréninkový bílkovinný snack.

Zobrazuji 22 receptů v kategoriích:
Proteinový prášek
Ovesné vločky
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.