Nalezeno receptů: 20
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Chod
SnídaněObědy a večeřeSalátyPolévkyZdravé dezertySvačinaSmoothies a nápojeZdravé vánoční recepty
Surovina
CuketaKuřecí masoHovězí masoTuňákAvokádoArašídové másloChia semínkaKokosOvesné vločkySladké bramboryDýňové receptyRýžeQuinoaLososTofuKuskusVejceZelenina
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Dietní recepty s kuřecím masem na hubnutí

Dietní recepty s kuřecím masem na hubnutí

Všichni dobře víme, že kuřecí maso je během diety fitnessek jedním z hlavních bodů jejich jídelníčku. Není tomu však náhodou, kuřecí maso má opodstatněný význam v jejich dietě. Ze všech druhů masa mají kuřecí prsa nejnižší obsah kalorií, tuku a obsahují vysoký podíl bílkovin. Díky těmto vlastnostem se staly skvělou potravinou na hubnutí a zároveň na budování svalové hmoty. A dobrou zprávou je, že z kuřecího masa dokážeme vyčarovat různorodé chutné dietní fit recepty.

Těmito recepty bych vám chtěla ukázat, že i přesto, že jsou tato jídla s kuřecím masem dietní a vhodná na hubnutí, jsou neskutečně chutná a zasytí na dlouhou dobu. Kuřecí maso je ideální pro použití ve zdravých receptech na obědy a večeře, vykouzlit z něj můžete nízkokalorické kuřecí saláty, kuřecí koláč, karbanátky, polévky nebo soté. Doplnit ho můžeme o různé druhy zeleniny či obiloviny a vytvořit tak nutričně vyvážená dietní jídla.

Inspirujte se a vyzkoušejte mé jednoduché nízkokalorické recepty s kuřecím masem na hubnutí, věřím, že vám bude chutnat.

Zobrazuji 20 receptů v kategoriích: Nízkokalorické, Kuřecí maso
Zobrazuji 20 receptů v kategoriích: Nízkokalorické, Kuřecí maso
Ukázat všechny recepty
Pull down to refresh
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.()
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Ukázat všechny recepty