Nalezeno receptů: 6
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Alergeny
Bez lepkuBez laktózyBez vajecBez ořechů
Surovina
CuketaKuřecí masoHovězí masoTuňákAvokádoArašídové másloChia semínkaKokosOvesné vločkySladké bramboryDýňové receptyRýžeQuinoaLososTofuKuskusVejceZelenina
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Zdravé vánoční recepty bez cukru

Zdravé vánoční recepty bez cukru

Svátky jsou obdobím radosti a hojnosti. Nedílnou součástí Vánoc je samozřejmě i dobré jídlo. Jenže klasické sváteční jídlo je přeplněné prázdnými kaloriemi, cukrem a tuky, které nejsou kamarádi s naší figurou. Přibírání se stalo po pár dnech přejídání jakousi součástí svátků, zřejmě to všichni dobře znáte. Ale co kdyby se dalo mlsat během svátků i zdravě a bez cukru?

Tyto vánoční recepty bez cukru vás doufám přesvědčí, že chutná vánoční jídla se dají připravit i ve zdravé verzi. A to bez toho, abyste se cítili ochuzeni, že jste o něco přišli. Recepty potěší i mlsné jazýčky, ale zároveň vás nebudou nutit k přejídání a dodají vám hodnotnou energii namísto toho, aby vás o ni ubíraly. Nebudete se po nich tedy cítit těžko. Najdete zde zdravou inspiraci na sladká i slaná vánoční jídla bez cukru. Vyzkoušejte chutné perníčky bez cukru, fit kokosové kuličky, štolu či různé vánoční koláče a zákusky bez cukru. Pod pojmem bez cukru chápejte jídla a dezerty, které nejsou vůbec slazené nebo jsou oslazené přirozeně ovocem, stévií nebo jinými sladidly bez sacharidů.

Všechny tyto chutné sváteční a vánoční recepty jsou bez cukru. Doufám, že si je oblíbíte tak, jako my. Vaše tělo vám po svátcích určitě poděkuje.

Zobrazuji 6 receptů v kategoriích: Bez cukru, Zdravé vánoční recepty
Zobrazuji 6 receptů v kategoriích: Bez cukru, Zdravé vánoční recepty
Ukázat všechny recepty
Pull down to refresh
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.()
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Ukázat všechny recepty