ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Zdravé vánoční recepty bez cukru

Zdravé vánoční recepty bez cukru

Svátky jsou obdobím radosti a hojnosti. Nedílnou součástí Vánoc je samozřejmě i dobré jídlo. Jenže klasické sváteční jídlo je přeplněné prázdnými kaloriemi, cukrem a tuky, které nejsou kamarádi s naší figurou. Přibírání se stalo po pár dnech přejídání jakousi součástí svátků, zřejmě to všichni dobře znáte. Ale co kdyby se dalo mlsat během svátků i zdravě a bez cukru?

Tyto vánoční recepty bez cukru vás doufám přesvědčí, že chutná vánoční jídla se dají připravit i ve zdravé verzi. A to bez toho, abyste se cítili ochuzeni, že jste o něco přišli. Recepty potěší i mlsné jazýčky, ale zároveň vás nebudou nutit k přejídání a dodají vám hodnotnou energii namísto toho, aby vás o ni ubíraly. Nebudete se po nich tedy cítit těžko. Najdete zde zdravou inspiraci na sladká i slaná vánoční jídla bez cukru. Vyzkoušejte chutné perníčky bez cukru, fit kokosové kuličky, štolu či různé vánoční koláče a zákusky bez cukru. Pod pojmem bez cukru chápejte jídla a dezerty, které nejsou vůbec slazené nebo jsou oslazené přirozeně ovocem, stévií nebo jinými sladidly bez sacharidů.

Všechny tyto chutné sváteční a vánoční recepty jsou bez cukru. Doufám, že si je oblíbíte tak, jako my. Vaše tělo vám po svátcích určitě poděkuje.

Zobrazuji 15 receptů v kategoriích:
Bez cukru
Zdravé vánoční recepty
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.