Nalezeno receptů: 11
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Chod
SnídaněObědy a večeřeSalátyPolévkyZdravé dezertySvačinaSmoothies a nápojeZdravé vánoční recepty
Alergeny
Bez lepkuBez laktózyBez vajecBez ořechůBez histaminu
Surovina
CuketaKuřecí masoHovězí masoTuňákAvokádoArašídové másloChia semínkaKokosOvesné vločkySladké bramboryDýněRýžeQuinoaLososTofuKuskusVejceZelenina
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Dietní nízkokalorické recepty s avokádem

Dietní nízkokalorické recepty s avokádem

Dietní nízkokalorické recepty s avokádem jsou určené pro každého, kdo se rozhodl zařadit do svého jídelníčku zdravé tuky, vitamíny a minerály, které avokádo obsahuje, ale zároveň nezařadit více kalorií než je potřebné pro správné fungování těla a hubnutí. Avokádo je plodina, která se momentálně dostala do širokého povědomí. Lze z něj však připravit mnohem více chutných receptů, než jen jednoduché pomazánky. Avokádo nabízí možnosti pro vytvoření výborných dietních receptů, které potěší nejednoho nadšence fitness či zdravého životního stylu.

Avokádo je ideální volbou pro mnoho skupin. Obsahuje velmi mnoho minerálních látek potřebných pro buněčný transport a správnou látkovou výměnu. Pokud upřednostňujete stravování rostlinnou stravu, určitě vás potěší fakt, že avokádo díky obsahu zdravých tuků a mastných kyselin umožňuje organismu strávit a přijmout více cenných látek právě z rostlin. Dietní nízkokalorické recepty s avokádem vás určitě potěší nejen svým vzezřením, ale i jejich vyváženým obsahem nutričních látek. Recepty jsou zdravé a rychlé, což určitě stojí za zvážení a vyzkoušení. Zdravý a vyvážený jídelníček jednoduše potřebuje avokádo, tak proč si ho nedopřát v podobě těchto chutných nízkokalorických receptů.

Zobrazuji 11 receptů v kategoriích:
Nízkokalorické
Avokádo
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.