Nalezeno receptů: 11
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Chod
SnídaněObědy a večeřeSalátyPolévkyZdravé dezertySvačinaSmoothies a nápojeZdravé vánoční recepty
Alergeny
Bez lepkuBez laktózyBez vajecBez ořechůBez histaminu
Surovina
CuketaKuřecí masoHovězí masoTuňákAvokádoArašídové másloChia semínkaKokosOvesné vločkySladké bramboryDýněRýžeQuinoaLososTofuKuskusVejceZelenina
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Low carb recepty s avokádem

Low carb recepty s avokádem

V dnešní době se na trhu se zdravou výživou a fitness objevují různé diety a způsoby stravování. Jednou z nich je i způsob stravování ve stylu Low carb. O co se přesně jedná? Low carb je způsob stravování, které omezuje konzumaci sacharidů a naopak podporuje konzumaci tuků. I nadměrné množství sacharidů v dietě někdy stojí za rychlým přibíráním na hmotnosti, a proto je toto omezení určené pro každého, kdo se chce zbavit nadbytečné hmotnosti, popřípadě praktikuje keto dietu. Idea zvýšené konzumace tuků je založena na konzumaci zdravých tuků, které jsou pro organismus prospěšné a také bílkovin. Na tomto principu jsem postavila i svoje low carb recepty s avokádem.

Avokádo je populární nejen pro jeho obsah zdravých tuků, ale i díky obsahu draslíku a vitamínů jako jsou vitamíny skupiny B, vitamin E a kyselina listová. V mých receptech objevíte avokádo v různých kreativních kombinacích, které jsou nejen jednoduché, chutné ale i nutričně vyvážené. Low carb recepty s avokádem vám ukáží, že s tímto chutným ovocem se dá kouzlit na mnoho způsobů a jeho jediným využitím nemusí být jen tvorba pomazánek.

Zobrazuji 11 receptů v kategoriích:
Nízký obsah sacharidů
Avokádo
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.