Nalezeno receptů: 7
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Alergeny
Bez lepkuBez laktózyBez vajecBez ořechůBez histaminu
Surovina
CuketaKuřecí masoHovězí masoTuňákAvokádoArašídové másloChia semínkaKokosOvesné vločkySladké bramboryDýněRýžeQuinoaLososTofuKuskusVejceZelenina
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Fitness recepty s arašídovým máslem a proteinem

Fitness recepty s arašídovým máslem a proteinem

Fitness recepty jsou v dnešní době výbornou cestou, jak se udržet ve formě a dopřát svému tělu dostatečnou výživu i po dlouhých a náročných trénincích. Během zátěžových aktivit potřebuje tělo mnohem vyšší přísun živin, a to makro i mikroživin. Mezi makroživiny řadíme sacharidy, tuky a bílkoviny. Mikroživiny jsou vitamíny a minerály, které tělo potřebuje v nižších koncentracích, ale jsou také nezbytné. Přestože fitness pokrmy jsou připravovány především ze zdravých surovin, na mých stránkách najdete zajímavé a lahodné recepty, mezi které patří i tyto fitness recepty s arašídovým máslem a proteinem.

Protein v mých receptech dodá tělu potřebné bílkoviny, které jsou později využity na tvorbu pevnějších svalů a arašídové máslo je zase skvělým zdrojem antioxidantů, nenasycených mastných kyselin, vlákniny a minerálních látek. Spojením těchto dvou nutričně hodnotných surovin dokážeme vyčarovat různá chutná jídla a dezerty.

Recepty jsou v mnoha případech doplněny i ovocnou složkou, která dodává organismu vitamíny a často v receptech zcela nahradí cukr. Fitness recepty s arašídovým máslem a proteinovým práškem jsou výbornou náhradou běžných sladkých dezertů plných cukru. Věřím, že si mezi nimi najdete i vy svého oblíbence.

Zobrazuji 7 receptů v kategoriích:
Proteinový prášek
Arašídové máslo
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.