Nalezeno receptů: 5
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Chod
SnídaněObědy a večeřeSalátyPolévkyZdravé dezertySvačinaSmoothies a nápojeZdravé vánoční recepty
Alergeny
Bez lepkuBez laktózyBez vajecBez ořechůBez histaminu
Surovina
CuketaKuřecí masoHovězí masoTuňákAvokádoArašídové másloChia semínkaKokosOvesné vločkySladké bramboryDýněRýžeQuinoaLososTofuKuskusVejceZelenina
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Recepty na smoothies a limonády bez cukru

Recepty na smoothies a limonády bez cukru

Občas mě překvapí, když vidím, že si někteří lidé dávají do svých zdravých smoothies cukr. Setkala jsem se s tím dokonce i v restauracích, kde přidávají cukr do smoothies kvůli tomu, aby zákazníkům tyto zdravé nápoje více chutnaly. Avšak pointa smoothies spočívá v tom, aby byly zdravou, vitamínovou bombou, a ne sladkým nápojem. Právě proto je třeba najít způsoby, jak připravit zdravé smoothie bez cukru tak, aby bylo chutné, a to za použití vhodné kombinace ovoce a zeleniny.

Recepty na smoothies bez cukru nejsou žádnou vědou. Je třeba chvíli zkoušet a kombinovat, dokud nedocílíme toho správného poměru surovin. Samozřejmě, zralost ovoce je také důležitým faktorem, na který je třeba při tvorbě smoothies myslet. Kromě smoothies se dají samozřejmě z ovoce připravit i různé chutné limonády na léto bez cukru.

Ať už tedy hledáte zdravý a osvěžující nápoj na léto nebo živinami nabité smoothie, věřím, že zde najdete to, co hledáte. Vyzkoušejte moje jednoduché recepty na smoothies a limonády bez cukru.

Zobrazuji 5 receptů v kategoriích:
Bez cukru
Smoothies a nápoje
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.