Nalezeno receptů: 4
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Alergeny
Bez lepkuBez laktózyBez vajecBez ořechůBez histaminu
Surovina
CuketaKuřecí masoHovězí masoTuňákAvokádoArašídové másloChia semínkaKokosOvesné vločkySladké bramboryDýněRýžeQuinoaLososTofuKuskusVejceZelenina
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Low carb vánoční recepty s nízkým obsahem sacharidů

Low carb vánoční recepty s nízkým obsahem sacharidů

To, že žijete zdravěji neznamená, že si nemůžete dopřát chutná vánoční jídla a dobroty. Vánoce a svátky si můžete užít naplno i v případě, že jste na nízkosacharidové dietě. S dostatečnou zdravou inspirací na low carb vánoční recepty to totiž není žádný problém.

Hlavní vánoční jídla sestávají většinou z masa a ryb, které splňují podmínky low carb. My se tedy spíše zaměříme na přílohy a dezerty, při kterých se dají hodnoty sacharidů snadno přestřelit do výšin. V receptech jednoduše nahradíme mouku alternativní moukou, ořechy, proteinovým práškem nebo ji úplně vynecháme, cukr nahradíme stévií či xylitolem a používat budeme i mnohými oblíbený, zdravý kokos. Taková nízkosacharidová vánoční jídla vás mnohem rychleji zasytí na dlouhou dobu, zejména díky jejich vyššímu obsahu bílkovin a tuků.

Nemusíte být na nízkosacharidové dietě, abyste si tato vánoční jídla a dezerty s nízkým obsahem sacharidů mohli vychutnat. Dopřejte si tyto low carb vánoční recepty, které jsou jednoduché na přípravu a obsahují samé zdravé suroviny.

Zobrazuji 4 recepty v kategoriích:
Nízký obsah sacharidů
Zdravé vánoční recepty
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.