Nalezeno receptů: 4
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Chod
SnídaněObědy a večeřeSalátyPolévkyZdravé dezertySvačinaSmoothies a nápojeZdravé vánoční recepty
Alergeny
Bez lepkuBez laktózyBez vajecBez ořechůBez histaminu
Surovina
CuketaKuřecí masoHovězí masoTuňákAvokádoArašídové másloChia semínkaKokosOvesné vločkySladké bramboryDýněRýžeQuinoaLososTofuKuskusVejceZelenina
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Low carb recepty s ovesnými vločkami

Low carb recepty s ovesnými vločkami

Ovesné vločky jsou výbornými společníky v každé kuchyni. Nejsou jen vynikajícím zdrojem energie během snídaně, ale jejich nutriční vlastnosti z nich dělají perfektní bojovníky, díky kterým vyčarujete množství skvělých a zdravých receptů s rychlou a jednoduchou přípravou. Tyto mé recepty s ovesnými vločkami se nesou ve znamení low carb, což v překladu znamená, že se vyznačují nízkým obsahem sacharidů.

Stravování ve stylu low carb je velmi populární. Sacharidy dokáží potrápit nejeden organismus a často je to právě jejich vina, že rychle přibíráme na hmotnosti. Low carb je určeno pro každého, kdo sacharidy nemůže konzumovat nebo je právě v období redukční diety. Moje recepty vám pomohou, aby vaše stravování bylo vyvážené, ale zároveň jste si nemuseli odepírat chutná jídla, která budou nutričně bohatá a výživná pro váš organismus. Příprava mých receptů je jednoduchá a zvládnou ji i začátečníci. A tyto chutné a zdravé low carb recepty s ovesnými vločkami vám ukáží, že i jídlo během redukční diety může být lahůdka.

Zobrazuji 4 recepty v kategoriích:
Nízký obsah sacharidů
Ovesné vločky
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.