Nalezeno receptů: 3
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Chod
SnídaněObědy a večeřeSalátyPolévkyZdravé dezertySvačinaSmoothies a nápojeZdravé vánoční recepty
Alergeny
Bez lepkuBez laktózyBez vajecBez ořechůBez histaminu
Surovina
CuketaKuřecí masoHovězí masoTuňákAvokádoArašídové másloChia semínkaKokosOvesné vločkySladké bramboryDýněRýžeQuinoaLososTofuKuskusVejceZelenina
ZdravéFit Recepty
Sleduj mě
Dietní dýňové recepty na hubnutí

Dietní dýňové recepty na hubnutí

Podzimní samozřejmostí v kuchyni či zahrádce je chutná dýně nabitá živinami. Dokážeme z ní ukuchtit zdravá hlavní jídla, polévky, ale i chutné dýňové koláče. Jelikož je dýně nízkokalorická (má jen 26 kalorií na 100 g), je potravinou, která se dá hravě využít i v dietních receptech. Právě dietní dýňové recepty patří na podzim mezi moje nejoblíbenější a to nejen z důvodu, že skvěle chutnají, ale také proto, že mě tato jídla udržují fit a v kondici, i s nastupující zimou.

Ať už jde o dýňové polévky, zahuštěné omáčky, hlavní jídla nebo dezerty, téměř všechny tato jídla s dýní se dají přichystat v dietnější, a tedy nízkokalorické verzi. Jelikož s nástupem zimy začínáme obecně konzumovat více kalorií, abychom naše tělo zahřáli, mnozí z nás začínají mít problém s přibíráním. I proto je dobré zařadit do svého stravování pár dietních jídel. Udělejte tedy tyto dietní dýňové recepty součástí vašeho zdravého jídelníčku, jsem si jistá, že vaše tělo i figura vám poděkují.

Zobrazuji 3 recepty v kategoriích:
Nízkokalorické
Dýně
 
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr na levé straně obrazovky.
Konec seznamu. Pro více receptů si změň filtr kliknutím na ikonku filtru v levém horním rohu obrazovky.